TUTVU KOOLITUSE KAVAGA

Tutvu ka avatud õppevideotega - otsi rohelist silma

Teemad

Koolitus, kus on ühendatud 10 olulist eduka internetiturundamise teemat, mis annavad Sulle kõik vajalikud teadmised ja oskused, et kiiresti kasvatada äri internetis.

Äri eesmärgid internetis

Kliendi profiili kirjeldamine

Müüva kodulehe loomine

Google Adwords: Tulutoova kampaania loomine

Reklaam Facebook’is ja Instagram’is

Emaili turundus

Teiste internetikanalite tutvustus ja võimalused

Google Analytics

SEO: Kuidas parandada leitavust Google otsingus

Edasijõudnutele ja agentuuri töötajatele

★★★★★  “Mulle koolitus väga meeldis, just seepärast, et see oli: – väga praktiline – oli selge, et juhendajad tõepoolest teavad, millest räägivad – väike grupp, sai pidevalt vahele segada ja küsimusi esitada – atmosfäär oli lihtsalt mõnus!”- Ave

★★★★★  “Alustavale ettevõtjale koolitus on praktiline, individuaalse suhtumisega, vabas ja mõnusas vormis” – Meta

★★★★★  “Aitab leida nurgakivid internetiturunduse maailmas. Soovitan seda alustavatele ettevõtjatele, turundusjuhtidele, agentuuride projektijuhtidele.”- Anna

Kindlusta endale 85% soodustust

Meie online koolitus on praegu test kasutajagrupile kasutada. Võta endale täna 85% sooduskupong, mida saad kasutada pärast online koolituse publitseerimist. Koolituse tavahind on 590€ ja 85% sooduskupong annab sulle võimaluse see osta ainult 88.5€ eest. Tegutse kohe!

85% sooduskupong, mida saab kasutada pärast koolituse publitseerimist

Praktiline lähenemine

Marko Ruut ja Alek Kozlov lõid selle koolituse põhimõtel “learning by doing”, kasutades samu võtteid, mida on nemad rakendanud paljudes edukates internetiturunduse projektides.

Loogiline tervik

Antud koolituse jooksul Sa läbid 10 internetiturunduse teemat, mis üks-teist täiendades moodustavad ühe loogilise terviku. Samas, igat teemat on võimalik ka iseseisvalt rakendada või kombineerida juba olemasoleva turndusstrateegiaga.

Tutvu treeneritega

Alek Kozlov

Starteegia ja tarbija käitumine

Alek on ettevõtja ja konsultant, kes on aidanud arendada ja ellu viia innovaatilisi projekte nii Eesti suurimates telekom ettevõtetes, finantsasutustes, kui ka startup ettevõtetes (nagu näiteks Skype). Alekil on 25-aastane müügikogemus ning hetkel keskendubki ta klientide müügivõimekuse suurendamisele läbi innovaatiliste ja konkurentsivõimeliste toodete arendamise. Alekil on IT juhtimise magistrikraad EBS-ist.

Marko Ruut

Funnel management

Marko on olnud turunduses nii agentuuri kui ka kliendi rollis, alates aastast 1999. aastast. Viimased kolm aastat on ta pühendanud peamiselt internetiturundusele ja -reklaamile agentuuris United Skills. Markole meeldib tuua digiturundusse Lean Startup’i mõtteviis ja lähenemine, mis toob suurema läbipaistvuse ja võime teha kiireid muudatusi. Marko on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli Turunduse ja Rahvahelise majanduse erialal.